באנר הרשמה
   
 

אודות מדרשת אביב

מדרשת אביב פועלת בעיר תל-אביב משנת תשנ'ז (1996 למניינם). היא הוקמה בשיתוף עם מכללת תלפיות, על-מנת שתהווה בית-מדרש חם ומשפחתי לנשים וצעירות המבקשות ללמוד תורה לשמה ומתוך כך לעסוק בבירור תורני אמוני.

 

במדרשת אביב לומדים תורת חיים, הקוראת לך לפתח את כל כלייך: ראש להבין, לב להרגיש וידיים לעשות. בית מדרש המכוון אותך לצמוח ולהבנות מתוך אהבת תורה ויראת שמיים, לאור תורתו של מרן הרב קוק.

יחד, נעמיק באמונה. נלמד תנ'ך, חסידות והלכה. נצלול אל תהומות המדרש והאגדה, נברר את עבודת המידות ונאזין ללחשה של תפילה.

כל זאת מתוך דבוק חברות ושיח חי וער בבית המדרש ומעבר לו, עם צוות המלמדים ועם חברותייך למסע הרוחני והנפשי הזה.

 

המדרשה מפעילה מספר תוכניות לימוד המאפשרות לכל אחת להשתלב בלימודים בהיקף שמתאים לה – החל משיעור שבועי בודד ועד שבוע לימודים מלא.

המדרשה עוסקת ללא הרף גם בפעילות למען עם ישראל – סיוע למשפחות נזקקות לקראת החגים, חונכות ילדים ועוד.

כל זאת דווקא בעיר תל-אביב, המזמנת את הנוף האנושי המופלא של עם ישראל לגווניו, קוראת לנו להיפגש עם אחים ולהתנחל בלבבות, ע'י תקיעת יתד של תורה ואמונה בלב גוש דן.

לחצי כאן לפרטים על כל תוכניות הלימוד של מדרשת אביב »

 

לרשותך מידע נוסף אודות המדרשה:

 

צוות המלמדים במדרשה

במדרשת אביב לומדים תורת חיים עם תלמידי חכמים - אנשי חינוך ובעלי מידות. לרשותך רשימת המלמדים במדרשת אביב:

מנהלת המדרשה

צוות המנהלה נמצא כאן עבורך לכל שאלה או בקשה. לרשותך כל דרכי ההתקשרות. נשמח לעזור.

הרשמה לידעון המדרשה

הרשמי כאן לידיעון המדרשה. הידיעון נשלח אחת לשבוע ומגיש לך ישירות למייל עדכונים על שיעורים חדשים באתר, ימי עיון ופעילויות.

about us

נשיא המדרשה - הרב אריאל

 
   

תמונות מהמדרשה

מוצר השבוע!

       מחיר מבצע: 69 ש"ח

        לחצי לפרטים מלאים

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.
נתיבות החסידות
מדרשת אביב - מדרשה תורנית לבנות בתל אביב, רחוב עמק הברכה 48 תל-אביב. טלפון: 03-6092229, פקס: 03-6092245

כל הזכויות על כל סוגי המידע באתר המדרשה שמורות למדרשת אביב. המדרשה חברה בפורום המדרשות התורניות לבנות. החומר באתר המדרשה מיועד לשימוש פרטי וללא מטרות רווח. באתר מדרשת אביב תמצאי מידע על: שנת מדרשה, שילוב מדרשה עם תואר בשיתוף מכללת תלפיות, תוכנית מדרשה חלקית, מדרשת שילוב, בית מדרש לצמיחה ובניין ותוכניות נוספות. לבקשת שימוש מיוחד בחומר מאתר המדרשה יש ליצור קשר עם משרד המדרשה עם פרטים מלאים בטל' 052-429-5430..

דרונט בניית אתרים

קישורים מהירים לשימושך: אודות מדרשת אביב, תוכניות לימוד במדרשה, שיעורי קודש, שיעורים לנשים, חנות יהודיתמדיה ליין - אחסון ושידור וידיאו , שנת מדרשה, מדרשות לבנות, מדרשת שילוב, תוכנית הוראה עם מדרשה, אודות המדרשה, רבני מדרשות אביב, בוגרות המדרשה, ימי עיון במדרשה, תרומות למדרשה, ימי עיון במדרשות, הריון ולידהמפת הגעה למדרשת אביב, הרשמה לידיעון המדרשה, מנהלת המדרשה, יצירת קשר עם מדרשת אביב, תוכניות לבוגרות מדרשות, פורום בוגרות מדרשות.מידע למתעניינות במדרשותפרסמו אצלנו.